Przejdź do treści
Strona główna » Nasze Usługi

Nasze Usługi

Terapie Przeciwbólowe

Pracujemy z bólem przewlekłym i ostrym, uwzględniając emocje, które często są przyczyną problemu. Wykorzystujemy w terapii częstotliwości FSM, IMF oraz akupunkturę.

Urazy Rehabilitacja

Konsultacja z wykwalifikowanym fizjoterapeutą, z wieloletnim doświadczeniem. Podczas konsultacji korzystamy z analizy TimeWaver, dzięki czemu możemy szukać przyczyn bólu także w sferze psychiki.

Komputerowe badanie stóp i postawy ciała

Badanie oparte jest na ocenie rozkładu obciążenia na stopach i ich ustawieniu, co wpływa na wyższe partie stawów wraz z kręgosłupem. Badanie szczególnie zalecane jest u dzieci, jako profilaktyka wad postawy i prawidłowego rozwoju narządu ruchu.

Analiza w TimeWaver

Analiza w polu informacyjnym w systemie TimeWaver. Analiza jest bardzo szeroka i obejmuje swoim zakresem 10 poziomów życia człowieka: płaszczyzna duchowa, płaszczyzna częstotliwości, układowa, procesów fizjologicznych, psychiczna, obciążeń toksycznych, informacyjna, płaszczyzna bakterii, wirusów, pasożytów i grzybów, energetyczna i płaszczyzna objawów.

Profilaktyka u dzieci

Analiza pod kątem sprawdzenia pasożytów, grzybów, pleśni i innych patogenów. Polecamy szczególnie w przypadku częstych nawrotów infekcji, w celu wykluczenia „pasażerów na gapę”. Analiza połączona jest z konsultacją naturoterapeuty o sposobach postępowania i ewentualnej dalszej diagnostyki klasycznymi metodami.

 

Oczyszczanie organizmu

Konsultacja z analizą na TimeWaver Frequency pod kątem patogenów i stanu energetycznego organów odpowiedzialnych za oczyszczanie z toksyn. Otrzymasz propozycję kuracji oczyszczającej wsparcie na etapie kuracji.

Naturalne Odmładzanie

Zapraszamy na Masaż Kobido, często nazywany jest nieinwazyjnym liftingiem twarzy. Polecamy do zabiegu dołączyć programy FSM według programu dr McMakin na TimeWaver. Terapie odmładzające FSM to rozwiązanie, jeśli chcesz poprawić elastyczność i napięcie skóry i zredukować oznaki starzenia się. 

Rozwój osobisty

Szukasz swojej drogi w rozwoju, ale nie wiesz od czego zacząć? Coaching pomoże Ci w określeniu i sprecyzowaniu swoich celów, wskazać aktualne problemy i ich przyczyny oraz określić plan działania.
W sesji coachingowej wykorzystujemy technologię TimeWaver i CoachingRad.

Terapie w Stresie Depresja

Terapie FSM skutecznie pomagają uwolnieniu od stresu, lęków,  depresji. Sprawdzają się jako uzupełnienie leczenia lub profilaktycznie w sytuacjach dużego napięcia