fbpx
Przejdź do treści
Strona główna » Nasze Usługi » Rozwój Osobisty Cennik

Rozwój Osobisty Cennik

„Wyobraźnia
jest ważniejsza niż wiedza. Ponieważ wiedza ogranicza się do
wszystkiego, co teraz znamy i rozumiemy, podczas gdy wyobraźnia obejmuje
cały świat i wszystko, co kiedykolwiek będzie do poznania i
zrozumienia”.
Albert Einstein
 
Dzisiejszy świat z roku na rok daje nam coraz więcej wyzwań. Często tracimy umiejętność postrzegania i odczuwania a to przekłada się na wynik naszych działań. Według Marcusa Schmieke, być może główną przyczyną wszystkich większych problemów naszych czasów to niemożność pogodzenia życia duchowego z życiem i światem materialnym. W momencie kiedy popatrzymy na siebie z zewnątrz prawdopodobnie wprowadzimy w swoim życiu radykalne zmiany.
Krok 1 Samoocena
Samoocena stanowi główną część sesji, podczas której zastanawiasz się nad sobą i przechodzisz do introspekcji, czyli dokładnej obserwacji i analizy własnych emocji, przeżyć i wszelkich uczuć, które Tobą targają, TimeWaver wspiera ilościową Twoją samoocenę i satysfakcję za pomocą alokacji do 14 najważniejszych obszarów życia (obszar świadomy wg CG Junga.)
1. Cel życia 2. Rozwój osobisty 3. Duchowość 4. Poczucie bezpieczeństwa 5. Rodzina 6. Finanse 7. Zdrowie psychiczne 8. Zdrowie fizyczne i kondycja 9. Spełnienie zawodowe 10. Kariera 11. Partnerstwo – Związek 12. Kontakty zawodowe 13. Przyjaźń prywatna 14. Zabawa i relaks

Krok 2 Analiza pola informacyjnego

Na tym etapie świadomość porównuje się z nieświadomością za pomocą analizy pola informacyjnego. Celem jest wprowadzenie nieświadomych aspektów do Twojej świadomości. TimeWaver określa również największe rozbieżności między zdarzeniami świadomymi i nieświadomymi. Twoje postrzeganie ma ulec zmianie, tak abyś skupił się na rzeczywistości, a nie na swoim postrzeganiu rzeczywistości.
Na kole życia jest wiele wyzwań. Sprawdź jak oceniasz stan zadowolenia w każdej ćwiartce – zestaw to z Twoim polem informacyjnym (z urządzenia TimeWaver ) i zaopiekuj się tą, która tego wymaga najbardziej.

Krok 3 Odkrywanie wizji, celów i rzeczywistości

W trzecim etapie dokonujemy ilościowej i jakościowej oceny stanu faktycznego lub niepożądanego stanu faktycznego. Dokonujemy również definicji ideałów i celów, przy czym określane są również cele niematerialne (takie jak marzenia, życzenia i wizje). W ten sposób otrzymujesz zestaw narzędzi, który pomaga Ci w osiąganiu celów.

Krok 4 Tworzenie planu działania

Na koniec dokonujesz wzajemnego definiowania celów i ich ram czasowych, w zakresie celów krótko- i długoterminowych. Powstały plan działania przekazuję Ci w formie zwięzłego wydruku, dzięki czemu oprócz optymalizacji w Polu Informacyjnym (działającym w tle) otrzyma szczegółową instrukcję obsługi do praktycznego wdrożenia.

Przeprowadzę analizę aury
Z punktu widzenia nauki to pole energetyczne, które emituje organizm człowieka.
MODUŁ AURA W URZĄDZENIU TIMEVWAVER – pokazuje w dużej mierze Twój stan ducha, umysłu i ciała. Funkcja wideo aury pozwala obserwować i rejestrować w czasie rzeczywistym jej zmiany, to pozwala udokumentować, jak zmienia się Twoja sytuacja energetyczna w procesie pracy coachingowej lub terapeutycznej. Obecnie kiedy w dzisiejszym świecie nastąpiło rozdzielenie umysłu i ciała, poznanie i zrozumienie systemu 7 głównych czakr oraz aury pozwala na odzyskanie harmonii pomiędzy ciałem, umysłem oraz duchem.
Przeprowadzę analizę przyczyn problemów w polu informacyjnym wynikających z różnych obciążeń i blokad na ośmiu poziomach:
Poziom fizyczny • Poziom biochemiczny • Poziom energetyczny • Poziom emocjonalny • Poziom umysłowy • Poziom karmiczny • Poziom duchowy
Wykorzystuję również dla poszerzenia informacji o człowieku bazę danych zawierającą około 31 000 wpisów
  1.  Do analizy i harmonizacji używam zaawansowanej technologii Pola Informacyjnego gdzie wykorzystuje się osiągnięcia fizyki kwantowej
  2. Dobrze przeprowadzona analiza pozwala szybko uzyskać odpowiedzi na ważne Twoje pytania i jednocześnie szybszą pracę
  3. Dążymy do odblokowania Twojego osobistego potencjału
  4. Sięgamy i pracujemy nad tym co niewidoczne a jednocześnie mające ogromny wpływ na nasze życie i powodujące blokady i trudności w harmonii: trudne relacje z rodzicami, przeżyte traumy, przeszłość naszej rodziny, zakorzenione blokady
a

Konsultacja z Coachem

Czas trwania – 1-1,5 godziny

300 zł