fbpx
Przejdź do treści
Strona główna » Nasze Usługi » Terapia odchudzająca

Terapia odchudzająca

Mikroodżywianie jako element terapii odchudzającej

Pierwsze spotkanie z naturoterapeutą w celu sprawdzenia obciążeń w organizmie, poszukania przyczyn problemu i przygotowania indywidualnie dobranej terapii, w tym zaleceń żywieniowych, suplementacji, terapii FSM.

Sprawdzimy pomiar parametrów ciała: BMI, tłuszcz trzewny, tłuszcz podskórny, mięśnie przyszkieletowe i wagę. Wykonanym także pomiar stresu, aby sprawdzić układ przywspółczulny.

Zabiegi w terapii odchudzającej dopasowane są indywidualnie, ponieważ potrzeby mogą być różne. Przykładowe programy według protokołów dr McMakin na urządzeniu TimeWaver, z których będziemy korzystać: redukcja wagi, insulino i leptynoporność, wsparcie jelit, relaks- blans, wyciszenie nadnerczy i inne. Cykliczność spotkań będzie ustalana indywidulanie. 

Podczas spotkania kontrolnego rozmawiamy o postępach, trudnościach. Aktualizujemy zalecenia jeśli będzie taka potrzeba, po badaniu biorezonansowym i wykonujemy pomiary kontrolne. 

Cennik

Konsultacja z analizą w TimeWaver

Diagnostyka, wykonanie pomiarów i przygotowanie planu terapii  – Czas trwania 1h

300 zł

Pakiet Terapia Odchudzająca

Konsultacja z Analizą biorezonansową w TimeWaver + 3 zabiegi FSM dobrane indywidulane. 

800 zł 

Spotkanie kontrolne

Czas trwania 30 min

100 zł

Terapia FSM

Zabiegi wspomagające proces odchudzania – Czas trwania 1h *

200 zł

Pakiet konsultacja + 3 zabiegi

Pierwsza konsultacja i 3 zabiegi FSM. Wizyta kontrolna w pakiecie jest bezpłatna.

800 zł

*Czas wizyty jest zależny od typu terapii. Zwykle jest to jedna godzina, ale są programy, które wymagają więcej czasu. Cena 200 zł obejmuje jedną godzinę terapii. Przy seriach zabiegów ceny ustalane są indywidualnie.