fbpx
Przejdź do treści
Strona główna » Technologia TimeWaver Information Field i TimeWaver Frequency w 4YourLife.

Technologia TimeWaver Information Field i TimeWaver Frequency w 4YourLife.

  • przez

Dlaczego w naszych gabinetach pracujemy w technologii TimeWaver Information Field i TimeWaver Frequency?

Urządzenie TimeWaver Frequency

Powodów jest wiele, o czym w tekście, ale to co dla nas było najbardziej istotne to możliwość korzystania z tych supernowoczesnych rozwiązań przez każdą z nas, niezależnie od specjalizacji. Wszechstronność zastosowania tej technologii pozwala nam optymalne dopasowanie terapii dla naszych klientów. 

TimeWaver w fizjoterapii

W fizjoterapii wykorzystujemy  system oparty na dwukanałowych zastosowaniach mikroprądów o specyficznej częstotliwości (FSM), gdzie w kanale A stosujemy częstotliwości związane z przyczyną problemu, a na kanale B częstotliwości tkanki. System oparty jest na ponad 25 letnim doświadczeniu kręgarza Carolyn McMakin. To co wyróżnia ten system od innych urządzeń fizjoterapeutycznych, to możliwość działania także w obszarze emocji. Z praktyki wiemy, że wiele przyczyn bólu w ciele ma podłoże emocjonalne. Łącząc pracę doświadczonego fizjoterapeuty i częstotliwości możemy działać holistycznie z korzyścią dla naszych klientów.

Prawie zawsze podczas terapii stosujemy programy relaksujące i rozluźniające. Jeśli jest taka potrzeba to korzystamy równolegle z częstotliwości IMF, które dodatkowo będą harmonizowały pole bioenergetyczne. System stale dostosowuje częstotliwości do klienta na podstawie analizy rezonansowej. Częstotliwości są przypisane do wielu tematów, symptomów  na podstawie praktycznego doświadczenia terapeutów, w tym Nuno Niny. Językiem ciała są częstotliwości!

Naturoterapeuta

W konsultacji z naturoterapeutą wykorzystujemy opatentowaną technologię TimeWaver Information Field i wyżej wspomniane aplikacje częstotliwości. Ogromna baza danych z różnych dziedzin tj.: medycyna chińska, ajurwedyjska, homeopatia, neurologia, psychologia, stomatologia, parazytologia i wiele, wiele innych.

Pole Informacyjne jest niematerialnym obszarem, poprzez który komunikują się duch i materia. Jasne jest, że nasz umysł ma wpływ na nasze ciało a pole informacyjne łączy oba obszary.  Z polem informacyjnym, morficznym można się spotkać w literaturze naukowej, chociaż przez medycynę akademicką jest to teoria nie uznawana.

Analiza nie jest diagnozą , ale może wskazać obszary, gdzie procedury kontynuować lub na co zwrócić szczególną uwagę w profilaktyce.  Bardzo bliska nam jest praca z emocjami i przyczynami blokad energetycznych.  Analiza obejmuje szereg elementów, o których więcej przeczytasz tutaj.

Coaching

Moduł Coachingowy TimeWaver wspiera nas w pracy coachingowej z klientami. Informacje klienta uzupełnione są o dane z pola informacyjnego, co pozwala na optymalne i szybsze zrealizowanie celu. Więcej o pracy z modułem coachingowi w naszej praktyce znajdziesz tutaj.

W naszym gabinecie wykorzystujemy wiele modułów TimeWaver. Na początku było przede wszystkim zaufanie do tej technologii i urządzeń TimeWaver. Aktualnie jest to coś więcej – zaufanie poparte doświadczeniem w pracy z klientami.