fbpx
Przejdź do treści
Strona główna » Biorezonans

Biorezonans

Kontakt :603 664 409 lub 535 155 101

Biorezonans to specjalistyczne urządzenie wykorzystujące częstotliwości i efekt rezonansu elektromagnetycznego. To znane zjawisko opisywane w fizyce. Działa na zasadzie porównania drgań elektromagnetycznych organizmu i rezonującymi częstotliwościami wirusów, bakterii, pasożytów i innych patogenów. Zakres działania w dużej mierze zależy od rodzaju urządzenia i bazy danych z częstotliwościami.

Biorezonans można wykorzystać do diagnostyki, ale należy pamiętać, że nie jest to badanie laboratoryjne. Biorezonans to język częstotliwości, a te obejmują także emocje i myśli. Badanie biorezonansem wskazuje przede wszystkim jakich częstotliwości aktualnie potrzebuje organizm, aby być w homeostazie. Systematyczna terapia biorezonansem może przynieść oczekiwane efekty w połączeniu z zaleceniami żywienia. System pracy i możliwości terapeutyczne są uzależnione od rodzaju urządzenia. Niektóre urządzenia, jak TimeWaver Frequency, wykorzystują do terapii dodatkowo Pole Informacyjne i działanie jest wielowymiarowe.

TimeWaver Frequency to nowoczesne urządzenie do terapii z wykorzystaniem częstotliwości i technologii Pola Informacyjnego. Wykorzystuje się bardzo obszerną bazę danych częstotliwości (ok 130 tys. pozycji), które przypisane zostały na bazie wieloletniego doświadczenia naukowców i terapeutów do patogenów, objawów czy dolegliwości. Baza ta obejmuje zarówno fizyczne aspekty (organy, układy, patogeny) jak i emocjonalną i duchową część> Jest to urządzenie, które traktuje zdrowie człowieka holistyczne. 

Terapia na TimeWaver Frequency jest bezpieczna. Natężenie prądu ustawiane jest indywidualne, aby odczucia były komfortowe. Podczas terapii trzymasz elektrody w dłoniach i odpoczywasz. Schemat pracy z częstotliwościami jest ustalany indywidulanie, w zależności od potrzeby. Zwykle terapia trwa około godziny, a ilość spotkań zależy od przewlekłości problemu. Może to być 5, 10 lub więcej terapii w odstępach tygodniowych. Polecam terapie profilaktyczne, nakierunkowane na harmonizację pola bioenergetycznego. Przeciwskazaniem do zastosowania terapii jest ciąża, epilepsja i rozrusznik serca.

Wszystko zależy od przewlekłość problemu, ale minimalna ilość aplikacji częstotliwości to pięć sesji. Jeśli jest taka potrzeba łączę terapie z FSM dla szybszego efektu. 

TimeWaver Frequency

Terapia Biorezonansowa

      Aplikowanie częstotliwości to alternatywna forma terapii, która może być prowadzona jako profilaktyka lub jako uzupełnienie leczenia. TimeWaver, wykorzystując efekt rezonansu szuka częstotliwości, których aktualnie potrzebujesz i następnie są przesyłane przez elektrody, które trzymasz w rękach.  W ten sposób harmonizuje Twoje pole bioenergetyczne w konkretnych obszarach.

Zastosowanie może być szerokie, ponieważ zawsze jest jakiś obszar do harmonizowania. Przykładowe obszary: oczyszczanie z pasożytów., wsparcie organów oczyszczających, ogólna profilaktyka organów i układów, borelioza, przewlekłe dolegliwości chorobowe, depresja, lęki i wiele innych.

Konsultacja z Naturoterapeutą - pierwsza wizyta

W trakcie konsultacji wykorzystuję informacje z systemu TimeWaver – czas trwania wizyty 1 godzina 

300 zł

Terapia biorezonansem

W trakcie konsultacji wykorzystuję informacje z systemu TimeWaver. Cena pakietów powyżej 10 sesji ustalana jest indywidulanie – czas trwania wizyty 1 godzina 

180 zł