fbpx
Przejdź do treści
Strona główna » O Mnie

O Mnie

Kontakt: 603 664 409 lub 535 155 101

Karina Lazar Bania
Karina Lazar-Bania

Naturoterapeuta, Terapeuta TimeWaver

Karina Lazar-Bania

Jestem dyplomowanym Naturopatą, terapeutą TimeWaver i promotorką zdrowia i zdrowego stylu życia. Prywatnie mamą, ogrodniczką, biegaczką i amatorem leśnych kąpieli. 
 
Naturoterapią zainteresowałam się z potrzeby wsparcia bliskich i to był początek mojej  pasji. Najwięcej uwagi poświęcam medycynie informacyjnej, terapiach częstotliwościami i w tym kierunku rozwijam swoją specjalizację.  Ukończyłam kurs zawodowy: Informodiagnostyka, Informoterapia, Biorezonans z Elektroterapią. W 2022 uczestniczyłam w  warsztatach praktycznych u dr Carolyn McMakin z pracy metodą FSM (Frequency Specific Microccurent). Technologią Pola Informacyjnego TimeWaver jestem zafascynowana, ponieważ na co dzień widzę jakie są tu możliwości.
 
Każdy może znaleźć swoją drogę do zdrowia, ale zawsze podstawą będzie sposób żywienia i styl życia. Swoim klientom wskazuję kierunek zmian i propozycję terapii naturalnych. Oferuję wsparcie w tej drodze i motywację. Najlepsze efekty są wtedy, gdy za wraz z decyzją zdrowienia jest i cierpliwości oraz konsekwencja. Zwracam szczególną uwagę na sferę psychiczną, bo jesteśmy całością i prawie zawsze choruje najpierw dusza, a później ciało. Nie można tego rozdzielić. 
 
Jestem dobrym słuchaczem, zawsze kieruję się dobrem innych i mam w sobie dużo empatii. W pracy z klientami wykorzystuję system i technologię TimeWaver, dzięki czemu można dotrzeć do przyczyn problemów na wielu poziomach, także tych związanych z emocjami.