fbpx
Przejdź do treści
Strona główna » Nasz Zespół

Nasz Zespół

Kontakt: 603 664 409 lub 535 155 101

Karina Lazar Bania w gabinecie 4Yourlife

Karina Lazar-Bania

Naturoterapeuta, terapeuta TimeWaver i zwolenniczka medycyny naturalnej. Prywatnie mama, ogrodniczka, biegaczka i jak tylko może, to także górska wędrowniczka.
 
Naturoterapią zainteresowała się z potrzeby wsparcia bliskich i to był początek jej pasji. Najwięcej uwagi poświęca medycynie informacyjnej, terapiach częstotliwościami i w tym kierunku rozwija swoją specjalizację. Dostrzega także moc fitoterapii i apiterapii wykorzystując to w profilaktyce. Jej kariera zawodowa po 20 latach skręciła na zupełnie inne tory, co jest świadectwem na to, że w życiu można wszystko. Ukończyła kurs zawodowy: Informodiagnostyka, Informoterapia, Biorezonans z Elektroterapią.

Jest dobrym słuchaczem, zawsze kieruje się dobrem innych i ma w sobie dużo empatii. W pracy z klientami wykorzystuje system i technologię TimeWaver, dzięki czemu można dotrzeć do przyczyn problemów na wielu poziomach, także tych związanych z emocjami.
dr Aneta Bratek Andruszko

lek med Aneta Bratek-Andruszko

Lekarz medycyny z doświadczeniem i praktyka kliniczną. W holistycznym podejściu do pacjenta stosuje nie tylko metody farmakologiczne, ale również akupunkturę, moksoterapię, guaszę.
Terapia dostosowana jest indywidualnie biorąc pod uwagę wywiad, stan zdrowia oraz oczekiwania pacjenta.,
Katarzyna Szebesta planująca działanie

Katarzyna Szebesta

Fizjoterapeuta, ortopodolog i optymistka kochająca życie i prace z ludźmi. Podczas swojego ponad 20 letniego doświadczenia w niesieniu szeroko pojętej pomocy ludziom, odkryła, że najważniejsza jest rozmowa i czas poświęcony na wysłuchanie drugiej osoby. Szuka przyczyn różnych dolegliwości głębiej, holistycznie, patrząc całościowo na nasze ciało, postawę, psychikę i osobowość. Podczas terapii manualnych, poprzez dotyk uwalnia od stresu, napięcia i bólu.
 
Jest autorką innowacyjnego połączenia pracy fizjoterapeuty i stylistyki osobistej. Poprzez odpowiednio dobrany do sylwetki i osobowości krój i kolor stylizacji, zarówno Kobiet i Mężczyzn, poprawia postawę ciała, otwiera klatkę piersiową, poprawia sposób chodzenia i wiele innych. A to wszystko wpływa na stan naszego ogólnego zadowolenia i lepszego samopoczucia. Jako ortopodolog, patrząc na stopy, znajduje oznaki dysfunkcji poszczególnych organów. Poprzez odpowiedni dobór obuwia i rozkład obciążenia na stopach, uwalnia od dyskomfortu i zachęca do spacerów bez bólu.
 
Uczestniczka wielu szkoleń i wykładów dotyczących pracy z ciałem człowieka. Zachęca do życia w zgodzie ze sobą, w zgodzie z naturą i z dobrą energią. Praca w zespole 4YourLife, jak mówi: „to świetne połączenie energii i doświadczenia kilku bardzo wartościowych osób”.

Katarzyna Anderka

Promotor zdrowia, certyfikowany Business & Life Coach , sprzedawca od zawsze , mama dwójki cudownych dzieci. Od 30 lat aktywna zawodowo jako sprzedawca, szkoleniowiec, motywator, lider zespołów sprzedażowych. Kobieta wielu sukcesów ale również niepowodzeń. Osobiste doświadczenia związane z chorobą najbliższej osoby spowodowały zainteresowanie się medycyną naturalną.
 
Wiele lat poszukiwań odpowiedzi na wiele pytań „bez odpowiedzi” doprowadziło do współtworzenia cudownego miejsca jakim jest „4YOURLIFE” – gabinety diagnostyki holistycznej. Od dawna wierzy, że : „ Sam możesz sobie poradzić z przyczynami problemów zdrowotnych, uczuciowych, niepowodzeń” – chociaż z autopsji wie, że nie jest to proste. Od dwóch lat zafascynowana energią. Wszystko jest energią, każdy rodzaj energii ma wspólne elementy: częstotliwość, długość fali oraz spektrum koloru.
 
Podpisuje się pod stwierdzeniem: „ Leczenie ludzi bez zrozumienia energii to leczenie martwej materii” ( Dr Nauk Medycznych Albert Szent-Gyorgyi – Laureat Nagrody Nobla 1937 Węgry). Jej rola w zespole 4YOURLIFE to niesienie pomocy ludziom, szczególnie w przestrzeni – wartości, emocji, poprawnej komunikacji, umiejętności złapania balansu w życiu i odcinania się od rzeczy i sytuacji, które nam nie służą. 4YOURLIFE to kolejne doświadczenie z osobami patrzącymi w tym samym kierunku.
Magdalena Stanula wykonuje masaż Kobido

Magdalena Stanula

Nazywam się Magdalena Stanula, jestem z zawodu makijażystką choć moje wyksztalcenie pierwotne to ekonomia i finanse. Od zawsze jestem pasjonatką naturalnego dbania o siebie i podążania drogą naturalnych metod  odmładzania ciała i ducha. Uważam ciało za całość,  to jak wygląda nasza twarz zależy od tego jak dbamy o swoje ciało, wnętrze, postawę.
Od 3 lat wykonuję  masaże twarzy, kobido i zoge i cały czas się w kierunku kształcę. Jestem również pasjonatką jogi twarzy. Praktykuje ją każdego dnia, prowadzę również warsztaty z jogi twarzy ucząc ją innych. Jeśli chcesz zadbać o siebie w naturalny sposób, to umów się na masaż kobido, zoge lub facemodelingowe warsztaty.

Klára Drenčeniová

Masażystka, doula, zielarka, artystka, podróżniczka, a także miłośniczka gór i natury.
 
Najczęściej pomaga dotykiem, wsparciem i otuleniem innych. Masuje, prowadzi ceremonię ziołowej nasiadówki oraz kobiece rytuały. Fotografuje i maluję intuicyjnie. Jest absolwentką rocznego kursu Douli, doradczynią ziołowych parowych nasiadówek dla kobiet, absolwentką kursu Masażu Lomi Lomi oraz masażu Piersi i klatki piersiowej.
 
 Jej życiowym tematem już od wielu lat jest twórczość, natura i naturalne uzdrawianie siebie. Tak naprawdę od zawsze u niej w domu stosowano niekonwencjonalne metody leczenia i wzmacniania organizmu. Od jakiegoś czasu również zgłębia kobiecość, duchowość oraz wewnętrzny balans. To odkrywanie, w połączeniu z uzdrawianiem kobiecego łona, praktykami relaksacyjnymi i świadomością ciała, postrzega jako drogę do Pełni życia kobiety.