fbpx
Przejdź do treści
Strona główna » TimeWaver & Healy

TimeWaver & Healy

Dlaczego system TimeWaver?

Korzystamy z technologii TimeWaver, ponieważ widzimy realne korzyści dla naszych klientów na wielu płaszczyznach.

Podstawą systemu jest Informacyjne, które można określić jako pomost pomiędzy tym co materialne, a tym co jest w podświadomości. To świadomość jest kluczem w komunikacji z polem informacyjnym. Technologia Information Field TimeWaver oparta jest na fizyce kwantowej i modelu 12- wymiarowego wszechświata według niemieckiego fizyka Burkharda Heima. Twierdził on, że każde nasze działanie, każda myśl oraz każda emocja są zapisane w polu informacyjnym i są energią. Dzięki technologii TimeWaver ta energia, informacja jest dostępna dla nas.

Z punktu widzenia systemu TimeWaver, człowiek postrzegany jest jako całość, holistycznie – ciało fizyczne, sfera psychiczna oraz pole energetyczne i pole informacyjne. Pola te ściśle ze sobą są powiązane i w idealnej sytuacji się harmonizują. Wykorzystując urządzenia TimeWaver, nie tylko możemy szukać w polu informacyjnym przyczyn dysharmonii, blokad, ale także wprowadzać do pola pozytywne zmiany za pomocą nowych wzorów informacyjnych.
TimeWaver to także ogromna baza danych: ponad milion wpisów i setki tysięcy częstotliwości.

W naszym gabinecie pracujemy na urządzeniach TimeWaver Pro, TimeWaver Frequency, TimeWaver McMakin 

Potrzebujesz więcej informacji o samym urządzeniu napisz do nas lub zadzwoń.

Dlaczego Healy?

To niewielkie urządzenie z ogromnymi możliwościami, z których możesz korzystać w domu. Polecamy, aby kontynuować terapię FSM na co dzień, pomiędzy wizytami. Możesz korzystać z gotowych programów, ale także wgrać program dedykowany terapeutyczny. Healy oparte jest technologii TimeWaver i zawiera ok. 150000 częstotliwości, które są pogrupowane w panele programowe, aby w prosty sposób z niego skorzystać poza gabinetem.
Oprócz gotowych programów terapeuta TimeWaver może wgrać indywidulany program w Panelu Eksperckim. Kupując Healy za naszym pośrednictwem otrzymujesz możliwość wgrania darmowego programu dodatkowego, jeśli będzie taka potrzeba oraz 10% rabatu na analizę TimeWaver.

Wsparcie przed egzaminami lub nagłym stresem, poprawa koncentracji i skupienia. Bioenergetyczna aktywacja ośrodkowego układu nerwowego, dzięki któremy nauka będzie łatwiejsza.

Moduły coachingowe, które będą wspierać Cię w rozwoju i przezwyciężaniu życiowych trudności i realizacji celów.

Programy wspierające Twoją wytrzymałość, wydolość, ale także regenerację organizmu. Wsparcie przy redukowaniu wagi, dzięki bioenergetycznej stymulacji narządów eliminujących produkty przemiany materii.

Programy przeciwbólowe, z których możesz korzystać w sprawach nagłych, ale także przy stanach przewlekłych. Meridiany i programy wsparcia bioenergetycznego pomogą wzmocnić te narządy lub układy, które potrzebują .

Programy równowagi psychicznej pomogą Ci w trudnych sytuacjach, będą energetycznie równoważyły blokady emocjonalne, poprawią pewność siebie. Sprawdzą się także w regeneracji wychodzenia z nałogów.

Programy, które nie tylko pomogą zadbać o Twoją skórę, ale także o piękno wewnętrzne. Elastyczność skóry, piękne włosy i paznokcie oraz wsparcie przy problemach skórnych i bliznach

Chcesz Healy dla siebie? Pomożemy w zakupie w HealyShop lub w systemie ratalnym, zapewnimy szkolenie i wsparcie merytoryczne.
Napisz lub zadzwoń