fbpx
Przejdź do treści
Strona główna » Masaż twarzy

Masaż twarzy

Autorski masaż twarzy z elementami Access Bars łączony z terapią Anti Aging FSM

Relaksujący sposób na zdrową i piękną skórę! 

Masaż twarzy

Korzyści dla skóry i dobrego samopoczucia

Twarz to między innymi grupa 70 różnych mięśni, które odpowiadają za naszą mimikę. To dlatego nasz obraz zmienia się wraz z naszym nastrojem. Przy długotrwałym napięciu, to już nie tylko jest efekt estetyczny, ale także bólowy. Masaż rozluźni napięcie mięśni, zmniejszy uczucie bólu, ale zmieni się też owal twarzy i wizerunek. Na twarzy widać nasze emocje. Podczas masażu można wykorzystywać techniki akupresury, co wzmocni efekt odprężenia. Wprowadzi Ciebie w stan relaksu, aby później mikroprądy o specyficznej częstotliwości subtelnie działały na poziomie komórkowym.

Masaż wygładza, spłyca zmarszczki powstałe w wyniku napięć w strukturach powięziowych i mięśniowych. Wykorzystuje się różne techniki masażu w kluczowych miejscach uwalniając powstałe blokady i napięcia. Mikroprądy natomiast będą miały efekt witalizujący komórki i tkanki warstw skóry i powięzi. Będą zwiększały naturalne wydzielanie kolagenu.

Masaż twarzy poprawia mikrokrążenie i pobudza skórę do wydzielania kolagenu i elastyny. To kolagen odpowiada za jędrną skórę, a z wiekiem mamy go mniej. Mikroprądy wzmocnią ten efekt.

Zawartość przełącznika
Zawartość przełącznika
Zawartość przełącznika