fbpx
Przejdź do treści
Strona główna » Nasze Usługi » Analiza pierwiastkowa włosa

Analiza pierwiastkowa włosa

Analiza pierwiastkowa włosów EHA to nowoczesna diagnostyka, która pokaże stan Twojego zdrowia.  Zostanie określony poziom 29 pierwiastków w organizmie oraz ich wzajemnych powiązań. Dzięki tym wynikom nie tylko można precyzyjnie dopasować suplementację i dietę, ale może także być kluczową informacją czy mamy tendencję do określonych chorób. Analiza pierwiastkowa włosa obejmuje badanie stężenia zarówno minerałów odżywczych, jak i toksycznych. Badanie przedstawia rzeczywisty stan pierwiastków w organizmie i jest to miarodajny obraz nadmiarów i niedoborów. 

Badanie pierwiastkowe włosa (EHA)  wykonane jest przez Laboratorium Lifeline Diag. Materiał do badania pobieramy w gabinecie. TUTAJ znajdziesz przykładowy wynik badania i informacje jakie są w nim zawarte. 

Cennik

Zestaw Standard EHA

 Wynik badania przedstawia poziom 20 pierwiastków odżywczych, 9 toksycznych oraz 14 proporcji mineralnych. Do wyniku dołączony jest kompleksowy opis oraz wskazówki żywieniowe.

369 zł

Zestaw Rodzinny EHA

 3 badania w promocyjnej cenie. Wyniki badania przedstawia poziom 20 pierwiastków odżywczych, 9 toksycznych oraz 14 proporcji mineralnych. Do wyniku dołączony jest kompleksowy opis oraz wskazówki żywieniowe.

999 zł

Konsultacja z Naturoterapeutą

Omówienie wyników, ustalenie suplementacji i zasad żywieniowych na podstawie wyników analizy. 

200 zł